
Ik ben een echte Gentenaar. En dat heeft tot gevolg dat ik de volle tien dagen van de Gentse Feesten aanwezig was. Alsof ik mij verplicht voelde te fungeren als exclusief decorstuk van de feesten.
Na enkele dagen recuperatie kan ik (weliswaar met een zwaar aangetast brein) een terugblik werpen.
Wat mij het meeste is bijgebleven, is de fluogroene Hairycopter. Met hun leuze "We cut hair, no matter where…" slaan ze de nagel op de kop.
Je kon je been-, oksel-, borst- en hoofdhaar laten knippen, scheren, masseren,… Ook je voeten kon je laten genieten van een tien minuten durende massage. Dit alles aan bodemprijzen. Als ik je er dan nog bij vertel dat het geheel bevolkt werd door vijf supermeiden, zal het je niet verbazen dat de Hairycopter en de complete Hairforce de Appel van de week verdient.
Dames proficiat! Tot de volgende landing. Drie kussen van een vers geknipte en geschoren Appeloog.
Gentblogt schreef er ook iets over.
Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.
Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!
Contacteer ons
Wie is wie op Appelogen?
RSS 2.0
RSS Commentaren
Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter
AAAAH die hairycopter, mooie herinneringen. Ik heb er zowaar een hart op mijn borst aan overgehouden.
Waaaaaaaar, waar is de hairycopter deze Gentse Feesten!!!!!! Man, wat een gemis!!!!