
Daarjuist rinkelde de telefoon op het Appelogen-hoofdkwartier. Of we tickets willen weggeven voor Suomi Bodega, een coole party in Caé Local in Antwerpen. Onze pa en ik kijken liever naar de kerstspecial van FC De Kampioenen, maar gij, lieve Appelogen-lezer, wilt waarschijnlijk wel uw kont warm gaan schudden.
Even samenvatten: Suomi Bodega vindt nu vrijdag 22 december plaats in Café Local. Die Antwerpse club wordt omgetoverd tot een Finse blokhut, met sneeuw, noorderlicht, een Ice Bar en ander diepgevroren fraais. Achter de draaitafels staan Starski & Tonic, Dizzer (Petrol), Melo (Petrol) en Cara-Van hun voeten warm te stampen (ik geef het efkes mee, moest ge ze niet herkennen met hun dikke winterfrak aan).
En ge kunt gratis en voor niks gaan meechillen en -shaken. We geven weg: één duo vipticket en vier regular kouwe kaartjes (ter waarde van 9 euro). Winnen? Stuur ons dan voor donderdag 21 december 23u59 een mailtje. De onschuldige rechterhand van onze pa zal de winnaars uit de mailbox plukken. Succes!
PS: De winnaars worden via mail verwittigd. Wie een streepke voor wil hebben als onze pa zijn onschuldige rechterhand aan het werk zet, moet gewoon op Appelogen stemmen voor Blog van het Jaar.
Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.
Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!
Contacteer ons
Wie is wie op Appelogen?
RSS 2.0
RSS Commentaren
Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter