
Is een lamp in een microgolfoven kunst? Volgens Kenny Irwin wel. Hij kocht de grootste gloeilamp van 250 watt die hij kon vinden, stak die in z’n microgolfoven en duwde op "start". Let op de verlichting in de keuken die dimt gedurende het kunstproject. En nu efkes checken of onze pa in onze keuken niet de kunstenaar aan het uithangen is.
[youtube]8XQZW9NTQAY[/youtube]
Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.
Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!
Contacteer ons
Wie is wie op Appelogen?
RSS 2.0
RSS Commentaren
Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter
volgens mij ligt het feit dat het licht in de keuken “dimt” aan de automatische diafragmainstelling van de camera… maar ik kan mij vergissen. anders wel spectaculair die kleurveranderingen.
Volgens Kenny heeft die diafragmainstelling er niks mee te maken. Ik citeer: “It even made the lights through out the house dim in and out.”
Kenny is nen dikke zeveraar, volgens mij kan dat helemaal niet. Wat zou die lamp die daar zit te stoven nu invloed hebben op de netspanning. Hij heeft u allemaal goed bij uw pietje.
Onze pa wil graag proberen of dat echt zo’n effect heeft, maar hij mag niet van mij.