
Hocus pocus…
[youtube]0CMNkQCTYFA[/youtube]
Mijn vader is een tovenaar, ‘t is echt, ‘t is heus, ‘t is raar maar waar, een ti-ta-tovenaar, ‘t is raar, ‘t is raar, ‘t is raar.
Hij heeft het ook aan mij geleerd, maar soms gaat het wel ‘s verkeerd en gaat het niet zoals ik wil, dan doe ik dit… en alles staat stil.
Update:
Prakke stuurt ons via het tipformulier volgende aanvulling:
"Maroesja Lacunes, de dame die in haar jeugd half Nederland en Vlaanderen zijn allereerste natte droom bezorgde in de gedaante van Tika, de dochter van Ti-ta-tovenaar. Op haar persoonlijke website kan je zien wat zij tot op heden gepresteerd heeft op de planken of artistiek. Je kan ook gewoon eventjes goeiedag zeggen op haar weblog. Met uiteraard een uitgebreid hoofdstuk over alles wat je (nog) niet wist over Ti-ta-tovenaar. Jeugdnostalgie alom!"
(kussen voor Vhi)
Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.
Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!
Contacteer ons
Wie is wie op Appelogen?
RSS 2.0
RSS Commentaren
Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter