
Onder de zieke computers die ik vandaag gezond maakte waren er een drietal waarop virussen stonden, maar waar geen antivirussoftware op was geïnstalleerd. Omdat ik morgen geen boterham minder zou eten als er geen virussen meer bestonden, doe ik een oproep aan iedereen die een antivirusprogramma zoals Norton, McAfee, Kasperky of Panda te duur vindt, maar toch beschermd wil zijn tegen virussen. Er bestaan wel degelijk goede gratis antivirusprogramma’s die je even goed als de betaalde versies tegen allerhande (lees de meest voor de hand liggende) beestjes op je computer beschermen.
Zo is Avira Antivir Home Edition volledig gratis (je kan wel upgraden naar een betaalde versie maar die heb je niet echt nodig). Dit programma beschermt je computer zeer grondig (nog niet beschikbaar voor Windows Vista). Nadeel is een irritante pop-up (de vraag voor upgrade naar de betaalde versie) die verschijnt als de software de laatste antivirusdefinities heeft gedownload, maar die klik je even snel weer weg. Ook even opletten als het programma virussen op het spoor komt: steeds alle virussen naar quarantaine verwijzen!
Tip: installeer nooit twee complete antiviruspakketten. Twee antiviruspakketten die tegelijk draaien vechten met elkaar en je krijgt er geen extra bescherming door.
Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.
Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!
Contacteer ons
Wie is wie op Appelogen?
RSS 2.0
RSS Commentaren
Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter
Van Avast ben ik ook content, dat installeer ik altijd bij mijn computerpatiënten.
Koop een Mac, dan heb je al die ellende niet en moet je zelfs niet nadenken over zulke programma’s. Heerlijk, toch?
Als enkele euro’s veel zijn voor sommige mensen om een antivirus aan te schaffen, waar denk je dan dat ze het geld vandaan halen om een Mac te kopen? (-:
Zie ook maar uit dat je niet te veel Mac promoot… lees dit maar eens: http://www.pcmweb.nl/nieuws.jsp?id=1743243
persoonlijk vind ik die avira nogal zwaar irritant, gedraagt zich nogal in your face. Persoonlijk fan van avg -> http://free.grisoft.com/doc/1 volwaardig antivirus met alles erop en eraan voor niks voor persoonlijk gebruik.
Ik heb recent zowel Avira als AVG geïnstalleerd gehad. De ene sloeg soms af en de andere wou soms niet werken. Sindsdien heb ik Avast, en daar ben ik wél content over.
ik heb sinds kort AVG geinstalleerd en ik ben er erg blij mee. Je kunt het gratis downloaden en werkt uitstekende tegen al die vervelende virussen die je pc proberen binnen te sluipen!http://free.avg.com/nl-nl/startpagina