Adam Fulara kan spelen als de beste. Hij heeft 1 klein probleem. Hij heeft last van een zenuwtrekje. Daar gaat zijn x-factor. Jammer Adam van je lelijk smoelwerk, jou als idool zie ik daardoor helaas niet zitten.
O ja, Uw Moeder vindt dat je eens naar de kapper mag.
[youtube]c46fr2EZOhQ[/youtube]
[youtube]Fi7SRY5BU8Q[/youtube]
[youtube]Dm9QsZcdGS4[/youtube]
Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.
Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!
Contacteer ons
Wie is wie op Appelogen?
RSS 2.0
RSS Commentaren
Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter
Appelogen op Instagram
Appelogen op Pinterest
een idooljury kan volgens mij best langs een raar smoeltje kijken, het zou zelfs zijn handelsmerk kunnen worden. blijft straffe toebak!
Prachtig! Vooral het 2de filmpje.
Het is idd wel erg met gevoel gespeeld, maar moet de titel dan direct “zenuwtrekje” zijn?
Ik zou dit ook eerder onder de noemer straffe toebak plaatsen :)
Een vriendin van mij (ahum) zei altijd dat wanneer een muzikant héél geconcentreerd op zijn muziekinstrument speelt, hij hetzelfde gezicht trekt dan wanneer hij klaarkomt.
Ik zou schrik hebben van Joe Cocker … maar ook van deze man ! ;-)
Vanaf nu zal ik altijd daaraan moeten denken als ik een concert zie…
Dat doe ik al jaren !!! ;-)
Het brengt altijd een extra dimensie aan een muziekconcert. Het nadeel is dat, wanneer ik zelf moet zingen, het toch af en toe door mijn hoofd schiet. Gelukkig blijft het ons geheim, hee Moeder ! :-P
@Tomb en Bert: Ik zei dat de Adam kan spelen als de beste. Vrij vertaald wil dat dus zeggen: “straffen toebak” :d