Tuintips voor mei
Snoeien, gazon soigneren, bloemen voor de zomer de grond in!
Pin Up Club
Cheer you up, cheer you up ...
Paaldanseres & bompa
Kan zijn tikker dit wel aan?

Expo-tip: Village Pet Store and Charcoal Grill, in New York

Allee ja, 't is niet dat ik verwacht dat ge nu onmiddellijk uw koffers pakt en op de vlieger naar NY stapt, maar 't is toch tof om te zien: de Village Pet Store and Charcoal Grill, van Banksy, ja daar is 'm weer. Alweer. Maar toch, onze Banksy doet eens iets anders dan anders, en toch blijft het Banksy.

Stel u voor: een shop/restaurant, aquariums met daarin zwemmende fishsticks, kooitjes met rondwandelende chickennuggets, een luipaardjas die u vanuit een tak beloert. Om maar een paar dingskes te noemen.

Nog tot 31 oktober 2008 in New York. Vraag maar aan de taxichauffeur om u af te zetten aan de Village Pet Store and Charcoal Grill, hij weet de weg wel.

En dan nu, voor de thuisblijvers, de video:

[vimeo 2000382]

Meer YouTube-filmkes bij Notcot.


Verwante schrijfsels:
Expo-tip: Jan De Cock in New York Beter dan McDonald’s, Quick en Burger King samen Expo-tip: Weegee en Cindy Sherman in New York (advertorial) Papieren vliegtuigje in New York 


0 commentaren 22.10.08 - Uw Moeder -
Valt onder: Kunst en cultuur

Geef een reactie

Gastblogger op appelogen
Lees eens op een ander!
Lees eens een krant


Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.

Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!

Contacteer ons

Wie is wie op Appelogen?

RSS 2.0
RSS Commentaren

Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter