Tuintips voor mei
Snoeien, gazon soigneren, bloemen voor de zomer de grond in!
Pin Up Club
Cheer you up, cheer you up ...
Paaldanseres & bompa
Kan zijn tikker dit wel aan?

Boekenbeurs 2008: de vangst

Gisteren naar de Boekenbeurs gefietst. 't Was kouder dan ik had verwacht. Spijt dat ik geen muts bij had. Onderweg bedoel ik hè. In het Bouwcentrum was het zoals gewoonlijk weer bijkans een sauna.

Het was opvallend rustig gisterenavond. Stan Lauryssens stond wat te grappen met een wc-madam, Christophe Vekeman had niks te signeren dus verkocht hij praatjes aan man-met-camera, Paul Koeck zat wat in zijn neus te peuteren en Vitalski was een hostesske aan het versieren.

Ge wilt weten: heeft Uw Moeder iets gekocht. Jawel:

Karin Fossum – Zwarte Seconden
Een geel kinderboekske van de geniale Leo Timmers
Een cd-rom van Musti

Die twee laatste zijn cadeaukes voor petekind en jarig zoontje van een vriendin. De boekenbeurs deelde trouwens ook een cadeauke uit: Twee Vrouwen van mijn chouke Harry Mulisch.


Verwante schrijfsels:
Boekenbeurs 2007: de vangst Mandles, kaarsen voor mannen Het jaar 2008 Heerlijk hoorspel: De Wilde Zwanen 


0 commentaren 05.11.08 - Uw Moeder -
Valt onder: Algemeen

Geef een reactie

Gastblogger op appelogen
Lees eens op een ander!
Lees eens een krant


Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.

Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!

Contacteer ons

Wie is wie op Appelogen?

RSS 2.0
RSS Commentaren

Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter