Wraak nemen
Op je ex
Banaan schillen
Op z'n Japans
Curses snel-opvouwen
T-shirt opvouwen in 2 seconden?

Matthew Williamson voor H&M

Toen ik tv zat te kijken kwam ineens een speciaal spotje langs. Bijkans iets van David Lynch, maar dan door een MTV-glamourmolen gedraaid. Het bleek voor de collectie van Matthew Williamson bij H&M te zijn.

Ik heb 's rap opgezocht of dat nu echt David Lynch was die dat reclamespotje had gelanceerd. Natuurlijk niet. Het is Johan Renck. Ook gene minne.

Voor wie het spotje nog niet gezien heeft:



Verwante schrijfsels:
Sonny Boy Williamson Jennifer Aniston en Matthew Perry promoten Windows 95. This Is Modern Art Blog bespreekt alle liedjes van R.E.M. 


1 commentaar 13.05.09 - Uw Moeder -
Valt onder: Vrouwen onder elkaar

Een reactie op “Matthew Williamson voor H&M”

  1. Mick zegt:

    Jammer dat het spotje niet de lelijke collectie reflecteert. In totaal drie stuks kleding die er in voorkomen hangen ook daadwerkelijk in de winkel. Hingen de stukken maar in de H&M die werkelijk in de spot voorkomen, dan stond ik voor de deur.

Geef een reactie

Gastblogger op appelogen
Lees eens op een ander!
Lees eens een krant
Wie linkt?
Alle blogs die linken naar Appelogen: klik hier





Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.

Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!

Contacteer ons

Wie is wie op Appelogen?

RSS 2.0
RSS Commentaren

Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter