
Wie niet vertrouwd is met het Donjon-universum, kan zich middels vorige Donjon-recensie efkes rap situeren.
De Avondschemer-reeks dus, over de teloorgang van de Donjon. Deze keer gaan Marvin de Rode en Koning Stof eilandhoppen. Stof ontmoet een tamelijk groot aantal familieleden terwijl Marvin zich toelegt op vechten en vrouwen versieren.
Ook Donjon Avondschemer 104: De dojo in de zon laat mij, net als vorige keer, met een hongerig gevoel achter. De vorige keer klaagde ik over het lage lachsalvo-coëfficiënt. Avondschemer gaat over aftakeling en verval, dus ‘t is logisch dat er wat minder te lachen-gieren-brullen valt.
Maar toch. Bizarre vondsten, gekke wendingen en fijne absurditeiten, waar we vroeger flink van bediend werden, ze zijn zeer schaars geworden. Koning Stof laat alles op z’n beloop terwijl Marvin de Rode ook weinig zinnigs uitspookt. Het is niet duidelijk wat de bedoeling is van dit album en het scenario is dan ook een mager beestje.
‘t Is alsof de fut eruit is, uit de hele Donjon. Wilt er iemand de heren Sfar en Trondheim eens onder hun kont gaan stampen?
Score: 2,5/5 (over de quotering)
(Donjon Avondschemer 104: De dojo in de zon, Joann Sfar, Lewis Trondheim en Kerascoet, 48 blz., uitgegeven bij Uitgeverij L)
Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.
Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!
Contacteer ons
Wie is wie op Appelogen?
RSS 2.0
RSS Commentaren
Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter
[...] dan in Donjon Avondschemer 104 zit er een lekkere brok verhaal en flink wat vaart in deze strip. Ook de fun en fijne plotwendingen [...]