Tuintips voor mei
Snoeien, gazon soigneren, bloemen voor de zomer de grond in!
Pin Up Club
Cheer you up, cheer you up ...
Paaldanseres & bompa
Kan zijn tikker dit wel aan?

Helemaal geweldig vind ik dit. Zoals ge weet werd de luchthaven Berlin-Tempelhof in 2008 gesloten. Die lag gewoon bonk in de stad.

Intussen zitten ze zich in het gemeentehuis van Berlijn af te vragen wat ze met het terrein moeten aanvangen. Architect Jakob Tigges heeft een idee. Een briljant idee als ge het mij vraagt. Hij wil er The Berg realiseren.

Een berg in Berlijn. 't Is eens wat anders als een muur, nietwaar?

The Berg is een enorme kunstmatige berg van meer dan 1000 meter hoog. Compleet met ruwe rotsen, struiken, bomen en berggeiten. In de winter zoudt ge zelfs op de top kunnen skiën. Een nieuwe toeristische attractie. Een schoon uitzicht voor de Berliners, en een tof plekske om wat aan bergbeklimmen of zo te doen.

Berliner Berg

The Berg wordt opvallend positief onthaald. Op Facebook telt The Berg al meer dan 5000 fans. Of The Berg er echt komt? Ik hoop het.


(kussen voor Volgende natuur)


Verwante schrijfsels:
Kaartenhuisjes Flâneur Borden met stadskaarten erop Documentaire over trance in Berlijn 


0 commentaren 19.05.10 - Uw Moeder -
Valt onder: Kunst en cultuur enOverleven

Geef een reactie

Gastblogger op appelogen
Lees eens op een ander!
Lees eens een krant


Lees de artikels van Chris Dust, Dokter Wolf of Uw Moeder.

Toffe link gezien? We zetten hem op Appelogen!

Contacteer ons

Wie is wie op Appelogen?

RSS 2.0
RSS Commentaren

Appelogen op Facebook
Appelogen op Flickr
Appelogen op Twitter