Tuintips voor mei
Snoeien, maaien en doen!
Naaktmodel ...
Een zwaar beroep
Appelogen op Facebook!
Like onze page, net als miljarden anderen!

Allee, mannen met baarden en/of snorren om correct te zijn. Fotograaf David Mead zocht 49 speciale exemplaren bij mekaar op het World Beard and Mustache Championship 2009 in Alaska en maakte er een fotoreeks van. Simpel maar wreed ferm. Ik vind ze bijna allemaal subliem.

Mannen met baarden

Om de foto’s te bekijken: klik op zo’n klein miniatuurke, dan gaat ge naar een pagina met links de foto en rechts wat blabla. Klik op de foto voor een groter beeld.

Mannen met baarden

En kijk, Spekvriend zit er ook tussen!

(kussen voor Sciurus)


Verwante schrijfsels:
Baard van de dag: de kooibaard Last van opdringerige mannen? Strijkles voor mannen De belangrijkste vraag van mannen met zwangere wederhelften 


2 commentaren 28.06.10 - Uw Moeder -
Valt onder: Film en fotografie

2 reacties op “Mannen met baarden”

  1. spekvriend zegt:

    Ha ja, ik had speciaal voor de gelegenheid mijn haar in een zijstreep gekamd en een uniform aangetrokken. Kamt gij uw haar ooit in een zijstreep?

  2. Uw Moeder zegt:

    Een zijstreep? Dat valt niet te combineren met mijne permenaat, jong.

Geef een reactie

Gastblogger op appelogen
Lees eens op een ander!
Lees eens een krant